W stolicy Tajladii Bangkoku, w dniach 12- 22 marca 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Świata Muay Thai. W imprezie tej startowali zawodnicy z 54 krajów. W formule Pro-Am wystartował nasz trener i zawodnik Marcin Parcheta. Podczas tego turnieju stoczył on 4 pojedynki kolejno pokonując zawodników z Ukrainy, Francji, Tajlandii by w Finale zmierzyć się z reprezentantem RPA. Marcin kolejny raz pokazał, że jest klasowym zawodnikiem, wygrywając walkę finałową w 3 rundzie przez KO. Tym samym ponownie powraca z pasem Mistrza Świata Mua Thai. Marcin Przed rokiem stracił ten pas ulegając na punkty zawodnikowi gospodarzy. To już 3 pas Mistrzowski WMF Pr0-Am zdobyty przez Marcina: 2010, 2011, 2013.
Gratulujemy
Gratulacje Marcin!!!
Brawo! 🙂