Zapisy

Organizujemy nabory przez cały rok tzn można zacząć treningi w dowolnym okresie roku kalendarzowego.

W naszym klubie może trenować każdy, kto ukończył 14 rok życia oraz posiada dobry stan zdrowia.

Prowadzimy zarówno zajęcia:

  • rekreacyjno-szkoleniowe – przygotowujące do samoobrony,
  • szkolimy zawodników biorących udział w rywalizacji sportowej. Umożliwiamy starty w zawodach różnej rangi Muay Thai jak i K1 oraz Kick boxing Low kick,
  • indywidualne (w sprawie szczegółów prosimy kontaktować się z trenerem Marcinem).

Podczas zajęć rekreacyjno-szkoleniowych nauczamy techniki i taktyki walki sportowej. W bezpieczny sposób, przy użyciu sprzętu ochronnego nasi klubowicze mogą zdobywać i rozwijać swoje umiejętności. Podczas  treningów  wykorzystujemy wiele najnowszych metod i środków treningowych. Dysponujemy wiedzą i profesjonalnym zapleczem sprzętowym. Osoby ćwiczące u nas nie muszą obawiać się podbitych oczu i podobnych kontuzji. Sparingi pełno-kontaktowe są formą treningu przeznaczoną, tylko i wyłącznie, dla zawodników startujących w zawodach. Jednakże skuteczna nauka , musi opierać się na ćwiczeniach z partnerem. Wszelkie formy zadaniowe z przeciwnikiem bazują na kontakcie ze znacznie ograniczoną siłą (tzw. light contact). Treningi z pełną siłą przeprowadza się z wykorzystaniem przyrządów takich jak: worki, gruszki i tarcze „Pao”.

Na grupę zaawansowaną mogą uczęszczać osoby posiadające ważne badania lekarskie, które chcą spróbować swoich sił w zawodach. Warunkiem uczestnictwa jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu techniczno-motorycznego. Dla osób z grupy początkującej i średnio zaawansowanej, które są zainteresowane rywalizacją sportową, warunkiem przejścia jest dopuszczenie przez trenerów.

Szczegółowe informacje na temat wymaganych strojów znajdą Państwo na naszej stronie Treningi.