Wyniki walk 1szej Miedzynarodowej Ligii Muay Thai Gryfa Zachodniopomorskiego

lp waga nazwisko imię klub sportowy formuła wygrał (w) wynik
1 -81,0 Waligóra Grzegorz Kohorta Poznań Muay Thai W 2
Angiel Marcin KO GYM Świdnica Muay Thai 1
2 -54,0 Orlikowski Sebastian SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
Sikorski Jakub Palestra Warszawa Muay Thai W 3
3 -51,0 Hałajewski Mateusz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
Miatsonama Bienvenu Strasbourg Thai Boxing Muay Thai W 3
4 -75,0 Kulig Kacper SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 1
Debeche Amine Strasbourg Thai Boxing Muay Thai W 2
5 -60,0 Marcin Gorący Wiśniewski Top team Szczecin Muay Thai 0
Miakenia Maksim Best Team Grodno Muay Thai W 3
6 -57,0 Bulatan Rynat Best Team Grodno Muay Thai W
Binek Andrzej KO GYM Świdnica Muay Thai RSC
7 -63,5 Kaskevich Aliaksandr Best Team Grodno Muay Thai W
Osienienko Arkadiusz KO GYM Świdnica Muay Thai RSC
8 -60,0 Siewruk Mariusz Puncher Wrocław Muay Thai W
Ryś Patryk Top Team Szczecin Muay Thai RSC
9 -67,0 Lipowski Krzysztof Palestra Warszawa Muay Thai W 3
Rogoziński Mateusz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
10 -63,5 Bałut Rafał KO GYM Świdnica Muay Thai 0
Babirecki Michał Hunter GYM Stargard Szczeciński Muay Thai W 3
11 +91,0 Iwańczuk Tomasz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai W
Grzegdala Piotr Kohorta Poznań Muay Thai RSC
12 -81,0 Gamrat Mateusz Puncher Wrocław Muay Thai W 2
Jędraszczak Jacek MMA Ostrów Wlkp. Muay Thai 1
13 -57,0 Drużko Dorota Puncher Wrocław Muay Thai W 3
Weisheimer Stephanie Strasbourg Thai Boxing Muay Thai 0
14 -71,0 Lato Łukasz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 1
Mazurek Marcin Top Team Szczecin Muay Thai W 2
15 -71,0 Chrupa Tomasz Puncher Wrocław Muay Thai W
Nowak Marcin SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai KO
16 -71,0 Niestrzęba Rafał Puncher Wrocław Muay Thai W 1
Iwanejko Dawid SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 2
17 -75,0 Tomczak Paweł Fight Club Zielona Góra Muay Thai W 3
Mehdi Hakiri Strasbourg Thai Boxing Muay Thai 0
18 -91,0 Łubniewski Piotr SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
Filipek Jarosław Palestra Warszawa Muay Thai W 3
19 -86,0 Bober Kamil SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai KO
Wiśniewski Kornel Muay Thai FC Drawsko Muay Thai W
20 +91,0 Winner Jan Stasbourg TB Muay Thai W
Grzegdala Piotr Kohorta Poznań Muay Thai RSC
21 -86,0 Zaniewski Stanisław MMA Ostrów Wlkp. Muay Thai W
Ochal Krzysztof SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai KO
22 -91,0 Dubowski Aliaksandr Best Team Grodno Muay Thai 0
Gorący Adrian Fight Club Piła Muay Thai W 3
23 -81,0 Keles Emre Muay Thai 0
Pietraszkiewicz Mateusz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai W 3
24 -75,0 Borzych Artur Kohorta Poznań Muay Thai W 2
Głuszczyński Marcin Puncher Wrocław Muay Thai 1
25 -71,0 Schmidt Mike Strasbourg Thai Boxing Muay Thai W
Kaczmarek Krzysztof MAX Boxing Club Muay Thai KO
26 -71,0 Jeremy Antonio Strasbourg Thai Boxing Muay Thai 0
Lipowski Krzysztof Palestra Warszawa Muay Thai W 3
27 -75,0 Kamiński Karol SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai AB
Erwardt Alan Fight Club Piła Muay Thai W
28 -81,0 Jasiecki Marcin Fight Club Piła Muay Thai 0
Bubiński Przmysław Kohorta Poznań Muay Thai W 3
29 -91,0 Wypych Maciej SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai W
Przybylski Adam Kohorta Poznań Muay Thai RSC
30 -86,0 Pachnowski Sławomir SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai W
Kurzątkowski Krystian Muay Thai FC Drawsko Muay Thai KO
31 -81,0 Stańczyk Artur SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
Kamiński Artur Muay Thai FC Drawsko Muay Thai W 3
32 -75,0 Szuster Robert SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0
Iwancio Paweł Muay Thai FC Drawsko Muay Thai W 3
33 -86,0 Gawroński Łukasz SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai W 3
Piechnik Marek SKF Nak Muay Szczecin Muay Thai 0

W zawodach wystartowało: 66 zawodników
2 zawodniczki
z Polski, Białorusi i Francji

Opublikowany: 8 lutego 2011
Kategoria: archiwum